LEGUSIA

Legusia pojechała do domu

Przemiła suczka beagle do adopcji

Legusia to przemiła suczka beagle do adopcji w wieku około 7 lat. Sunia jest bardzo wesoła, radosna, energiczna. Uwielbia ruch, zabawę, bieganie, aportowanie i każdą inną formę aktywności. Pomimo, iż nie jest już szczenięciem drzemie w niej psie dziecko; zawsze gotowa do biegania, wykonywania poleceń, gotowa do wykonywania zadań.

Legusia jak każdy beagle ma długie uszka, mięciutką sierść, bystry wzrok i ujmujące usposobienie. Będzie doskonałą towarzyszką aktywnej rodziny, która lubi ruch, a nie spędza leniwych wieczorów przed tv.

Suczka należy do grupy niższych beagle, sięga głową pod kolano kobiety, grzbietem do połowy łydki. Legusia jest bardzo wesoła i bardzo towarzyska. Nic jej nie umknie, jest czujna.

Legusia dogaduje się z innymi psami, nie dominuje. Sunia nie jest szczekliwa.

Bardzo prosimy o dobry i doświadczony dom dla tej pięknej suczki beagle o ujmującym spojrzeniu,

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Legusia została przywieziona dnia 07.08.2018 r. z gminy Czernichów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.