LEGENDA-MALINKA

Legenda pojechała do domu

Malutka piękna brązowa sunia

Legenda (Malinka) to maleńka (około 5 kg), brązowa, śliczna suczka o bardzo łagodnym usposobieniu.

Suczka jest w wieku około 9 miesięcy, większa niż obecnie już nie urośnie. Malinka została podobno wyrzucona na wsi jako szczenię i błąkała się od domu do domu.

Pomimo, iż nie zaznała od ludzi wiele dobrego jest cudowną, kochaną suczką i na pewno będzie wspaniałą towarzyszką rodziny.

Malinka jest drobnej budowy, na długich łapkach. To mały psi pieszczoch. Uwielbia być blisko człowieka, przytulać się i bawić. Można ją nosić na rękach, lubi każdą formę bliskości z ludźmi.

Malinka potrafi chodzić na smyczy, jest urocza i kochana. Sunia dogaduje się z innymi psiakami, ale najszczęśliwsza będzie jako ta jedna jedyna.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Legendy. To malutka piękna brązowa sunia o cudownym spojrzeniu i wspaniałym, energicznym usposobieniu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Legenda (Malinka) została przywieziona dnia 21.08.2018 r. z miejscowości Stępocice, gmina Działoszyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.