ŁAZIK

Łazik pojechał do domu

Przemiły Łazik do adopcji

Przedstawiamy Łazika- uroczego, wesołego, pogodnego maluszka w wieku około 10 tygodni, który niedawno, wraz z rodzeństwem, trafił pod naszą opiekę.

Łazik jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Nie jest nachalny w kontakcie z opiekunami, ale oczywiście bardzo chętnie przytula się, lubi głaskanie i bliskość z opiekunami.

Łazik to inteligentny mały szkrab. Chętnie przytula się i bawi z opiekunami, bardzo chętnie spędza czas na rękach pracowników, zaczepia łapkami do zabawy i w nie nachalny sposób robi wszystko by być blisko ludzi.

Z całą pewnością będzie się szybko uczyć i będzie wspaniałym, kochanym szczeniaczkiem.

Łazik obecnie waży około 2-2,5 kg. Powinien osiągnąć wagę około 12 kg, maksymalnie 14 kg. Będzie “do kolan”, raczej nie większy.

Łazik ma piękną, trójbarwną okrywę włosową, bystre spojrzenie i urocze usposobienie. Jego grzbiet jest intensywnie czarny, podpalanie rude, a końce łapek białe. Psiak ma piękny pyszczek.

Bawi się, skacze, merda ogonkiem na widok właściciela. Jest uczony czystości, ale to mały psiak i będzie wymagał jeszcze sporo uwagi ze strony nowego opiekuna.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Łazika.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Piesio ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Łazik został przywieziony dnia 10.12.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.