LAVINIA

Lavinia pojechała do domu

Bardzo nieśmiała spokojna suczka

Przedstawiamy Lavinię – niewielką, grzeczną, cichutką suczkę, która trafiła do naszego schroniska prawdopodobnie z braciszkiem – Volcano,

Psiaki bardzo ze sobą zżyte, bardzo także do siebie podobne.

Lavinia to suczka młoda; ma około 2 lat, waży około 11-12 kg, większa nie będzie.

Usposobienie:

Z całą pewnością Lavinia nie miała dotychczas łatwego życia.

Prawdopodobnie była przez ludzi przeganiana, początkowo wolała trzymać się z daleka, ale z każdym tygodniem, szczególnie wobec opiekunów, jest bardziej ufna.

To sunia, która zaznała więcej złego niż dobrego i na wszelki wypadek zachowuje dystans, ale teraz, gdy ktoś stanie przy ogrodzeniu, podchodzi, liże po rękach, zjada smakołyki i cieszy się z drapania po nosku.

Spokojne, łagodne podejście nowego opiekuna na pewno pozwoli tej małej suczce zaufać i sprawi, że wkrótce schowany ogonek zacznie wykonywać gesty radości.

Sunia jest w dobrej kondycji, czyściutka. Na razie nie najlepiej jeszcze chodzi na smyczy, ale będziemy jeszcze nad nią pracować.

Lavinia to piękna, kochana mała dziewczynka. Pomimo ogromnej nieśmiałości zasługuje na dom.

Suczka bez problemu dogada się z innymi pieskami, jest łagodna, nie jest hałaśliwa.

Bardzo prosimy o szansę dla tej niewielkiej dziewczynki.

Profilaktyka:

Suczka otrzymała komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Lavinia została przywieziona dnia 18.12.2019 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.