LATIFA

Latifa pojechała do domu

Kochana, wesoła kudłata suczka

Latifa to kochana, wesoła kudłata suczka w wieku około 1,5-2 lata.

Suczka trafiła do nas trochę zaniedbana i wyliniała, ale jest śliczna i ma bardzo mięciutką okrywę włosową.

Latifa uwielbia się przytulać, jest przemiła, bardzo kontaktowa.

Sunia waży około 13 kg, to jej właściwa masa ciała. Lafifa dogaduje się z innymi psami, jest bardzo otwarta, ale nie da się zdominować, Ludzi uwielbia i może spędzać całe dnie przymilając się do człowieka.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Latify. To kochana wesoła kudłata suczka o niesamowitym spojrzeniu i bardzo przyjaznym usposobieniu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Latifa została przywieziona dnia 13.08.2018 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.