LARA-DŻASTINA

Lara pojechała do nowego domu

Wesoła energiczna suczka do adopcji

Szukamy domu dla Lary, młodej , łagodnej suczki, która na początku sierpnia trafiła do naszego schroniska. Nie znamy jej przeszłości. To wesoła energiczna suczka do adopcji.

Lara (Dżastina) jest młodziutka, jej wiek to maksymalnie 1,5 roku. Jest psem średniej wielkości, waga około 25 kg. Dobrze dogaduje się z psami, może zamieszkać w domu z innym czworonogiem.

Umie chodzić na smyczy, chociaż na początku idzie trochę nieśmiało, na ugiętych łapkach, tak jakby bardzo rzadko wychodziła poza teren podwórka/ kojca.

Nie ma w niej cienia agresji. Jest kontaktowa, uwielbia głaskanie. Wystarczy cmoknąć lub ją zawołać i od razu przybiega ( nie mówimy tu o puszczaniu luzem).

Lara jest młodą suczką, która będzie potrzebowała sporej dawki ruchu i zajęcia. Nie jest hałaśliwa. Jak na tak młodego energicznego psa jest całkiem spokojna, nie skacze po ludziach, nie ciągnie. Spacer z nią to sama przyjemność.

Lara będzie do odbioru w 2 połowie sierpnia po kwarantannie i sterylizacji. Jednak już teraz zapraszamy do schroniska na zapoznanie z Larą i wspólny spacer.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i przed adopcją zostanie wykastrowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779 . Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.