LAMBI

Lambi pojechał do domu

Piesek w typie labradora do adopcji

Przedstawiamy Lambiego – prze-uroczego, kochanego, wesołego i pogodnego pieska w typie labradora, który niedawno trafił pod naszą opiekę.

Lambi to przemiły, spokojny, przyjazny psiak w wieku około 6-7 lat. Lambi z wyglądu, a także z zachowania bardzo przypomina psy w typie labradora, jest przyjazny.

Uwielbia się przytulać, pięknie chodzi na smyczy, jest posłuszny i grzeczny. Jego mordka jest zawsze pogodna i uśmiechnięta.

Pomimo tego, iż ostatnio na pewno był trzymany na uwięzi nie stracił psiej pogody ducha i ufności w stosunku do ludzi i jest ludziom bardzo oddany.

Lambi to duży psiak; waży około 30 kg, jest  dobrej kondycji. Uwielbia ruch, zabawę i spacery i z całą pewnością szybko odnajdzie się w kochającej go rodzinie.

Bardzo prosimy o szansę i dobry, ciepły dom dla Lambiego. Szybko udowodni, ze zasługuje na daną mu szansę. To kochany piesek w typie labradora do adopcji.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Piesek na szyi miał starą skórzaną obrożę i kółko od łańcucha/sznura.

Lambi został przywieziony dnia 03.06.2018 r. z miejscowości Przebieczany, gmina Biskupice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.