LAMA

Lamusia pojechała do domu

Niewielka ruda sunieczka

Lama to niewielka, delikatna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka trafiła do nas wraz z czwórką innych piesków po śmierci właściciela.

Na razie Lama jest nieśmiała, raczej trzyma się w tyle, ale ośmieliła się już na tyle, że zjada z ręki przysmaki, powala się głaskać, przy osobach, które zna jest odważniejsza.

Lama jest malutka; waży około 8 kg, to jej właściwa masa ciała. Obecnie Lama ma około 1 roku, nie będzie już większa.

Lama potrzebuje spokojnego domu świadomego potrzeb psiaka. Sunia na pewno zaufa człowiekowi, ale potrzebuje czasu na adaptację w nowym domu.

Sunia bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, nie wchodzi w żadne konflikty, jest łagodna. Lamcia nie jest szczególnie hałaśliwa.

Na razie suczka jeszcze nie najlepiej chodzi na smyczy, ale to się zmieni.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Lamusi. To wspaniała niewielka ruda suczka, która potrzebuje dobrego, kochającego domu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Lama została przywieziona dnia 14.12.2018 r. z gminy Igołomia-Wawrzeńczyce.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.