LAKSON

Laksonek pojechał do domu

Czarny wesoły psiak do adopcji

Przedstawiamy Laksonka – pogodnego psiaka, który od kilku tygodni przebywa pod naszymi skrzydłami. Lakson to psiak czarny, wesoły, bardzo przyjazny do ludzi. Za kilka dni będzie gotowy do adopcji.

Lakson jest dość energiczny ale bardzo posłuszny. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie. Słucha opiekuna, ma dobry kontakt z ludźmi. Laksonek bez problemu dogaduje się z innymi psami, ma z nimi dobry kontakt, może zamieszkać w domu z drugim czworonogiem.

Laksonek nie lubi nudy. Potrzebuje zajęć, zabawy, towarzystwa. Gdy się nudzi lub gdy jest mocno zestresowany zdarza się, że goni własny ogonek, ale nie robi sobie krzywdy. Być może bieganie za ogonek wynika z tego, że Laksonek był trzymany w kojcu i nie miał ruchu, spacerów, jest spora szansa, że ten problem w ogóle ustanie.

Laksonek to młody psiak; obecnie jest w wieku maksymalnie 2 lat, jest w dobrej kondycji fizycznej. Psiak waży około 20 kg. Głową sięga powyżej kolana, grzbiet na wysokości kolana kobiety. Piesio ma bardzo ładną, czystą, zadbaną i lśniącą okrywę włosową, załatwia swoje potrzeby na spacerach, nie sprawia problemów. Lakson, poza niewielką białą krawatkę na klatce piersiowej,  jest cały czarny.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Laksonka. To czarny wesoły psiak do adopcji, który bardzo pragnie mieć dom..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Lakson został przywieziony dnia 26.06.2018 r. z miejscowości Tenczynek, gmina Krzeszowice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.