LAGUNA

Laguna pojechała do domu

Wesoła sunia w typie owczarka

Laguna to wesoła, pogodna,, przyjazna suczka w typie owczarka niemieckiego.

Sunia jest w wieku około 6-7 lat, jest w dobrej kondycji. Waży około 30 kg.

Laguna została prawdopodobnie porzucona, niestety nikt jej nie szukał.

Suczka jest w dobrej kondycji, zadbana. Na pewno miała właściciela, który o nią dbał, była dobrze odżywiona, jej sierść w chwili przybycia do nas była lśniąca.

Sunia zna także podstawowe komendy, obserwuje opiekunów, dobrze współpracuje. Nie sprawia problemów, nie skacze po ludziach.

Laguna to czysta sunia. Swoje potrzeby załatwia chętnie na spacerach. Ładnie chodzi na smyczy, jest uroczą suczką o pięknym psim uśmiechu.

Z całą pewnością jest mieszańcem owczarka niemieckiego, sprawnie stróżuje i szczególnie na początku, do innych psów, może być trochę terytorialna.

Ludzi bardzo lubi i na wszystkich – tych większych i tych mniejszych – reaguje bardzo dobrze. Nie wpada na opiekunów i nie dokucza im.

Jest dość niezależna i świetnie odnajdzie się w domu w którym będzie mogła sporo czasu spędzać na zewnątrz. Lubi ruch i aktywność.

Lagunka ma niesamowite spojrzenie – jej oczka są jakby wymalowane. Jest wyjątkowa i niesamowita.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Lagunki. To piękna, wesoła i pogodna suczka, która czeka na nas na kochający dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Laguna została przywieziona dnia 09.01.2019 r. z gminy Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.