KROPELKA

Kropelka pojechała do domu.

Maleńka suczka – adopcja

Przedstawiamy Kropelkę – przemiłą, bardzo grzeczną i prze-uroczą młodą sunię, która od ponad dwóch tygodni przebywa w naszym schronisku. Kropelka ma troszkę pecha. W dniu gdy trafiła do naszego schroniska telefony za nią dosłownie się rozdzwoniły. Kilka osób od razu wyraziło chęć jej adopcji, kilka umówiło się na zapoznanie i przyjechanie po tę kruszynkę, ale ostatecznie nikt jej nie adoptował, bo… nie jest pinczerem, bo jest zbyt delikatna, bo…

Kropelka to suczka cudowna, wspaniała, delikatna i wyjątkowa. Jest bardzo miła do ludzi, uwielbia się przytulać, przesiadywać na kolanach, być blisko człowieka.

Suczka jest cicha, bezproblemowa, czyściutka. Załatwia się na spacerach, potrafi chodzić na smyczy (choć jeszcze czasem przy gwałtownych ruchach człowieka nieruchomieje), jest bardzo przyjaźnie nastawiona do wszystkich.

Kropelka to suczka młodziutka; obecnie ma około 1,5 roku, jest bardzo niewielka. Kropelka waży około 5 kg, większa i cięższa nie będzie. Sunia budową przypomina pinczera miniaturowego. Ma piękną, mięciutką, zadbaną okrywę włosową. Jest śliczna i bardzo urocza. Zdjęcia nie oddają tego jak jest słodka i “przytulaśna”.

Kropelka jest czyściutka i zadbana. Załatwia swoje potrzeby fizjologiczne na spacerach, na pewno w domu nie będzie sprawiała problemów. Będzie typową suczką, która uwielbia być na rękach, spać blisko człowieka i cieszyć się z każdej chwili spędzonej blisko swojego człowieka.

Kropelka bez problemu dogaduje się z innymi psami, sama nie zaczepia, nie ma skłonności do dominacji. Może bez problemu zamieszkać w domu z grzecznymi dziećmi. Nie ma w niej agresji, nikogo nie skrzywdzi, ale jest na tyle delikatna, iż szukamy dla niej domu wśród spokojnych osób.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Kropelki. To suczka domowa i szukamy dla niej miejsca u boku swego nowego opiekuna, nie na podwórku.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl

Kropelka została przywieziona dnia 12.05.2018 r. z miejscowości Boleścice, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.