KROPELKA

Kropelka pojechała do domu

Malutka biała kotka z pięknymi pręgami 

Kropelka to malutka spokojna kotka w wieku około 3 miesięcy. Trafiła do nas z braciszkiem, Ślicznym Sopelkiem.

Kotka ma przepiękne, biało-bure, pręgowane umaszczenie, jest śliczna. Na jej ciele przeważa biel.

Kropelka to kotka towarzyska, trochę ciekawska, dość energiczna, odnajdzie się w domu z drugim kotkiem, na pewno będzie przyjaciółką całej rodziny.

Na zdjęciach jest nieco przestraszona, ale to miła i kochana kicia.

Prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla Kropelki.. To malutka biała kotka z pięknymi pręgami i jeszcze piękniejszymi miodowymi oczkami.

Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji oraz sterylizacji, szukamy domu niewychodzącego.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kropelka została przywieziona dnia 28.08.2018 r. z miejscowości Łowinia, gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.