KROPEK-KORNEL

Kropek pojechał do domu

Psiak o niesamowitych oczach

Kropek (Kornel) to nieduży (około 10 kg), spokojny i grzeczny, bardzo posłuszny, przemiły psiak,

Piesek trafił do nas po wypadku komunikacyjnym. Kulał na łapkę, ale obecnie czuje się dobrze i nic mu już nie dolega. Na szczęście dla Kropka obrażenia okazały się niegroźne.

Piesek ma niesamowite, miodowe oczka. Spojrzenie wręcz przenikające, piękne,

W połączeniu z niecodziennym kolorem umaszczenia (srebrno-szarym) i ujmującymi, załamanymi uszkami, jest pieskiem o bardzo oryginalnym wyglądzie,

Kropek ma króciutką, miękką, miłą w dotyku sierść. Jest wspaniały i wyjątkowy.

Piesio potrafi chodzić na smyczy choć na spacerach jest na razie nieco nieśmiały. Lubi przytulanie, głaskanie i noszenie na rękach. To piękny, wspaniały piesek.

Kropek ma około 9 miesięcy, Nie będzie już większy niż obecnie. Piesio początkowo czasem stroni od innych psów, ale jest do psiaków przyjazny.

Prosimy o dobry i kochający dom dla Kropka. Taki dom, który otoczy go opieką i nie pozwoli by ten piękny piesio błąkał się po ulicach w poszukiwaniu jedzenia i opiekuna.

Piesek otrzyma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kropek (Kornel) został przywieziony dnia 28.09.2018 r. z Sędziszowa.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.