KRISMAS

Krismas pojechał o domu.

Prosimy o przeczytanie opisu.

Rudy psiak w typie jamnika

Krismas to miły, wesoły, bardzo energiczny psiak o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest młodziutki; ma około 7 miesięcy, waży około 7-8 kg, to jego właściwa masa ciała, większy nie będzie.

Piesio bardzo przypomina jamnika, ale nie jest rasowy. Ma jednak typową dla jamników budowę ciała, rudy króciutki włos. jest zadbany.

Piesek z całą pewnością ma w sobie wiele cech jamników. Wszędzie węszy, szpera, jest ciekawy świata. Doskonale bawi się zabawkami i gryzakami.

Na spacerach jest dość skupiony na zapachach, spacer to dla niego na pewno ogromna przyjemność.

Krismas potrafi chodzić na smyczy, na pewno mieszkał z ludźmi ale niekoniecznie w środku, raczej blisko domu.

Być może nikt w szczenięcym czasie jego życia nie poświęcał mu wiele uwagi i nie nauczył go właściwych relacji, bo czasem podobno! Krismas zachowuje się nieco zbyt zaborczo w stosunku do ludzi.

W schronisku nie udało nam się tego zaobserwować i wszystkie jego zachowania były właściwe, ale w domu w którym przez kilka dni przebywał był dominujący do małych dzieci.

U nas jest bardzo wylewny i przyjazny, ale na pewno jest typem pieska, któremu nie można pozwolić wejść sobie na głowę, bo doskonale wykorzysta słabość opiekuna i będzie rządził :).

Dzieci duże, a także osoby dorosłe traktuje jak przywódców, nie ma z nimi żadnych problemów i relacje są jak najbardziej poprawne.

Ważne, by psiak znał swoje miejsce w rodzinie i słuchał, a na pewno przy konsekwentnym opiekunie wszystko będzie układać się poprawnie,

Z racji zaistniałej sytuacji dla Krismasa szukamy domu bez małych dzieci lub u osób z doświadczeniem w opiece nad psiakami “z charakterkiem”.

Profilaktyka:

Krismas ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Krismas został przywieziony dnia 20.12.2018 r. z gminy Lipinki.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.