KRECIK

Krecik pojechał do domu

Kremowy Krecik do adopcji

Przedstawiamy Krecika, przemiłego, kochanego, bardzo wpatrzonego w człowieka pieska, który od kilku miesięcy przebywa w naszym schronisku.

Krecik jest uśmiechniętym pieskiem, którego mordka ma zawsze pogodną, radosną minę. Krecik jest kontaktowy, pogodny, wesoły. Towarzystwo człowieka ceni ponad wszystko.

Zaczepia opiekunów łapkami, prosi o głaskanie, jest wspaniałym, pełnym uroku, kochanym maluszkiem..

Psiak ma kremowe umaszczenie, jest średniej wielkości, jest czystym pieskiem.

Krecik jak długo może tak czeka by załatwić się na spacerach. To czysty, niekłopotliwy piesek. Spacery uwielbia.

Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się podczas spaceru.

Krecik nie jest najmłodszy; piesek ma około 9-10 lat, ale nadal jest w bardzo dobrej kondycji i mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat będzie się cieszył dobrym zdrowiem.

Krecik waży około 25 kg, to jego właściwa masa ciała. Psiak grzbietem sięga pod kolano kobiety, głowa nieco wyżej.

Nasz uroczy Krecik ma mięciutką okrywę włosową. Bardzo przyjemnie jest go głaskać. Psiak dzielnie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne, jest bezproblemowy.

Krecik bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie ma dominującego usposobienia. To łagodny, kochany psiak, którego z niewyjaśnionych powodów nikt nie szukał :(.

Prosimy o szansę dla tego uroczego pieska; to Kremowy Krecik do adopcji, który bardzo pragnie mieć dom. Kochać będzie na pewno.. bezwarunkowo..

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Krecik został przywieziony dnia 25.06.2018 r. z gminy Gorlice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.