KOTKI RÓŻA WIKUSIA I IGUSIA

Kotka Róża ma dom

Kotka Igusia-Marysia ma dom

Kotka Wikusia ma dom

Znalezione 3 maleńkie kotki

Przedstawiamy Różę (Czarna) oraz Wikusię i Igusię (Czarne-pręgowane) – trzy prześliczne, 2,5 miesięczne koteczki, które szukają najlepszych, kochających, troskliwych domów.

Kotki trafiły do nas w wyniku interwencji. Gdy miał około 3 tygodnie zostały wyciągnięte z rzeki. Na szczęście nie ucierpiały, nie wyziębiły się i obecnie są zdrowe, piękne, odkarmione i gotowe do tego by jechać do nowych domów.

Róża, Wikusia i Igusia są niesamowicie przyjazne, Uwielbiają spędzać czas na kolanach opiekuna, są małymi mruczącymi traktorkami, które są doskonale zaadoptowane do życia z rodziną.

Koteczki dogadują się z innymi kotkami, są przemiłe. Mają kontakt z psami, które lubią koty, a także z dziećmi,

W domu tymczasowym w którym przebywają nigdy nie zaznały krzywdy, nie są bojaźliwe, a wręcz odwrotnie – są bardzo otwarte w kontakcie z człowiekiem, ciekawskie, bardzo urocze.

Kotki korzystają z kuwety, są czyściutkie. Uwielbiają się bawić, korzystają z drapaków, są wspaniałe.

Róża jest cała czarna i ma ciemne, miodowe oczka. Ma dość krótką, ale bardzo gęstą okrywę włosową.

Wikusia ma odrobinkę krótszy włos, jest czarna, a na brzuszku przebijają jaśniejsze pręgi. Kicia ma oczka z odcieniem zieleni.

Igusia to najszczuplejsza kotka o bardzo krótkiej okrywie włosowej. Ma oczka o nieco błękitnym odcieniu. Jasne pręgi na jej czarnym włosie są bardzo widoczne.

Bardzo prosimy o dobre, kochające domy dla tych ślicznych istotek.

Kotki zostaną wydane tylko i wyłącznie jako niewychodzące, a warunkiem adopcji jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Kicie przebywają w domu tymczasowym na terenie Krakowa.

Kotki jedzą karmę Royal Canin Mother & babycat oraz karmę w puszkach Animonda.

Kotki mają komplet szczepień stosownych do wieku, są kilkukrotnie odrobaczone, odpchlone, zaczipowane.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Na sms-y nie odpisujemy.

www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kotkom potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Róża, Wikusia i Igusia zostały przywiezione dnia 13.09.2018 r. z gminy Krzeszowice.

Telefon kontaktowy: 793993779

      WIKUSIA-MA DOM                   RÓŻA                             IGUSIA(MARYSIA)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.