KOTKA WIOLKA

Wiolusia pojechała do domu

Prześliczna czarna kotka z białą krawatką

Przedstawiamy Wiolką – prześliczną czarną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę.

Kicia ma piękne umaszczenie – na czarnym futerku jest wielka biała krawatka i długie białe wąsy.

Wiolka trafiła do nas z rodzeństwem. Kotka miała na ciele ślady po ugryzieniach, prawdopodobnie od psów, ale na szczęście okazały się one niegroźne i sierść odrasta.

Wkrótce nie będzie po nich śladu. Wiolka to kocia piękność o niesamowitych, zielonych oczkach.

Jest grzeczna, czysta, niekłopotliwa. Załatwia swoje potrzeby do kuwety, nie sprawia problemów. Wiolka dogaduje się z innymi kotkami.

Na razie Wiolka jest nieco ostrożna w kontakcie z ludźmi, ale nie ucieka, nie drapie. Potrzebuje czasu by przekonać się, że nic jej nie grozi.

Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla Wiolki. Kicia ma obecnie około 6-7 miesięcy, nie będzie duża. Waży około 3,5 kg

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Wiolka została przywieziona dnia 03.04.2019 r. z miejscowości Czchów, gmina Czchów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Przed adopcją kotki prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę, żwirek i kuwetę, transporter, zabawki i drapak. Są one niezbędne od pierwszych dni kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.