KOTKA TRONKA

Tronka pojechała do domu

Prześliczna trójkolorowa kicia

Przedstawiamy Tronkę – prześliczną, trójkolorową kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem.

Wszystkie kociaki wyrzucono pod lasem, błąkały się po ulicy, były chore i bardzo zaniedbane. Pomogła im osoba, która na co dzień dba o zwierzaki.

Tronka jest piękna… Ma bardzo kolorowe umaszczenie w którym przeplatają się ze sobą kolory biały, rudy i czarny, a ogonek jest bury-pręgowany poplamiony rudym i białym 🙂

Kicia ma wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju umaszczenie.

Na razie kicia nie jest jeszcze całkiem zdrowa, ale pomału jej stan się poprawia i czuje się znacznie lepiej. Jest dzielna i wraca do zdrowia.

Obecnie Tronka ma około 6-7 tygodni, obecnie waży około 0,7 kg.

Gdy przyjechała była bardzo przeziębiona, ale obecnie jest już prawie zdrowa. Nie ma już prawie obrzęków i stanu zapalnego wokół oczek.

Tronka super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest milusią koteczką choć nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi ;). Znacznie bardziej woli gonić, łapać myszki i piórka a wędce.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Ma duży apetyt i z pewnością wkrótce będzie piękną, zadbaną kicią o niezwykłym, jedynym w swoim rodzaju trójbarwnym umaszczeniu.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Tronki, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Tronka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w coraz lepszej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Tronka została przywieziona dnia 14.06.2019 r. z miejscowości Górka Kościejowska, gmina Racławice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.