KOTKA RENATKA

Renatka pojechała do domu

Piękna kotka z rudym odcieniem sierści

Renatka to przepiękna, grzeczna, przyjazna i kontaktowa kotka o wspaniałym, burym-pręgowanym umaszczeniu z rudym odcieniem sierści.

Kotka ma niesamowite, zielone oczka, jej spojrzenie jest wręcz hipnotyzujące. Zastyga w miejscu, przykuca, chętnie daje się głaskać. Jest kochana..

Renatka wraz z czwórką kotków trafiła po śmierci właściciela z domu na ulicę, obecnie przebywa u nas w schronisku i jest gotowa do adopcji.

Renatka jest kotką niezwykle miłą i przyjaźnie nastawioną do ludzi. Uwielbia się przytulać, ugniata łapkami opiekunów siedząc na kolanach lub obok człowieka.

Kicia jest bardzo łagodna, nie drapie, lubi głaskanie, wystawia brzuszek do głaskania.

Koteczka bez problemu dogaduje się z innymi kotkami, jest do nich przyjaźnie nastawiona. Lubi wszystkie kotki. nie wchodzi z nimi w konflikty. To wspaniała, kochana kicia.

Renatka załatwia się do kuwety, jest czyściutka. To kochana młoda koteczka. Renatka jest dorosła; ma pomiędzy 2-3 lata, jest w dobrej kondycji.

Bardzo prosimy o dom dla Renatki. To bura pręgowana piękna kotka z rudym odcieniem sierści, która szuka dobrego domu.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Renatka została przywieziona dnia 04.10.2018 r. z gminy Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.