KOTKA PLAMECZKA

Plameczka pojechała do domu

Prześliczna płowa buro-ruda koteczka

Przedstawiamy Plameczkę – prześliczną, płową, burą kotkę z rudymi znaczeniami która trafiła pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem.

Wszystkie kociaki wyrzucono pod lasem, błąkały się po ulicy, były chore i bardzo zaniedbane. Pomogła im osoba, która na co dzień dba o zwierzaki i której ich los nie był obojętny.

Plameczka jest piękna… Ma buro-rude pręgi, na nosku i w kilku miejscach na ciele jasno-rude plamki, brzuszek ma piękne cętki. Kicia ma nieco dłuższą, lekko puchatą okrywę.

Na razie kicia nie jest jeszcze całkiem zdrowa, ale pomału jej stan się poprawia i czuje się znacznie lepiej. Z dnia na dzień jest w lepszej formie.

Obecnie Plameczka ma około 6-7 tygodni, bryka jak typowe młode kociaki bawiąc się z rodzeństwem.

Podbiega do opiekunów, jest “tą pierwszą” choć jej zachowanie wynika raczej z ciekawości niż z przywodzenia w grupie. Kicia zdecydowanie lubi być trzymana na rękach.

Plameczka super bawi się z innymi maluchami choć nie jest typem kociego rozrabiaki (na razie:)), chętnie daje się głaskać,

Plameczka jest milusią koteczką choć nie przepada za zabiegami weterynaryjnymi ;). Zdecydowanie woli głaskanie i zabawy z wędką.

Kotka korzysta z kuwety, jest czyściutka. Nie będzie sprawiać problemów. Jak każdy kociak jest czyściutka.

Plameczka ma duży apetyt i z pewnością wkrótce będzie piękną, zadbaną kicią o niezwykłym, jedynym w swoim rodzaju umaszczeniu z rudą plamką nad prawym oczkiem.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Plameczki. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Plameczka szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotka otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa i w coraz lepszej kondycji. Została odrobaczona i odpchlona.

Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotka Plameczka została przywieziona dnia 14.06.2019 r. z miejscowości Górka Kościejowska, gmina Racławice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.