KOTKA LAMBADA

Lambada pojechała do domu

Prześliczna kotka szylkretka

Przedstawiamy Lambadę- prześliczną kotkę, która trafiła pod naszą opiekę wraz z siostrzyczką – Makareną.

Obie kotki były skrajnie zaniedbane. Wygląda na to, że ktoś przetrzymywał je w złych warunkach i uniemożliwiał samodzielne zdobywanie pokarmu.

Kotki w taki stanie zdarzają się niezwykle rzadko. Infekcja górnych dróg oddechowych, ogromne wychudzenie, pasożyty zewnętrzne i wewnętrzne.

Lambada i siostrzyczka są leczone, znajdują się w schronisku i mają zapewnioną opiekę weterynaryjną.

Lambada, podobnie jak jej siostra, jest super miła i kochana. Uwielbia głaskanie i przytulanie, cierpliwie znosi wszystkie zabiegi pielęgnacyjne.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Lambady.

Kicia nie ma 1 roku, obecnie waży około 2,5 kg, powinna ważyć 3,5 kg. Wkrótce będzie tak piękna jak być powinna. Zachęcamy do adopcji.

Profilaktyka:

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotka Lambada została przywieziona dnia 27.06.2019 r. z miejscowości gmina Sędziszów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.