KOTKA KUNA

Kuna pojechała do domu

Malutka czarna kotka Kuna do adopcji

Kuna to malutka, czarna, spokojna kotka w wieku około 7-8 tygodni.

Kicia trafiła do nas z braciszkiem – burym Lipkiem. Jest miła, kochana, towarzyska. Przytula się do ludzi, jest bardzo spragniona bliskości.

Kicia jest przyjazna, będzie na pewno wspaniałą towarzyszką rodziny. Kotka dogaduje się z innymi kotkami, może zamieszkać w domu z drugim kociakiem. Na pewno szybko się z nim zaprzyjaźni.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tej ślicznej i uroczej koteczki.

Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji oraz sterylizacji, szukamy domu niewychodzącego.
Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kuna została przywieziona dnia 28.08.2018 r. z gminy Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.