KOTKA GRACJA

Gracja pojechała do domu

Piękna bura pręgowana kotka

Gracja to przepiękna, grzeczna, spokojna kotka o wspaniałym, burym-pręgowanym umaszczeniu.

Okrywa włosowa kotki ma delikatny rudy nalot, kicia jest dość oryginalnie umaszczona i ma niesamowite, zielonkawe oczka otoczone ciemną kreską :).

Gracja wraz z czwórką kotków trafiła po śmierci właściciela z domu na ulicę, obecnie przebywa w naszym schronisku, jest gotowa do adopcji i szuka nowego domu.

Gracja jest kotką miłą i spokojną, odrobinkę nieśmiałą w pierwszym kontakcie z człowiekiem, ale jest łagodna, nie drapie, lubi głaskanie i przytulanie.

Koteczka bez problemu dogaduje się z innymi kotkami, jest łagodna. Może zamieszkać w domu z drugą kicią.

Gracja załatwia się do kuwety, jest czyściutka. To kochana młoda koteczka. Gracja ma około 1 roku, jest w dobrej kondycji.

Bardzo prosimy o dom dla Gracji. To piękna bura pręgowana kotka, która szuka dobrego domu.

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Gracja została przywieziona dnia 04.10.2018 r. z gminy Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.