KOTKA AURORKA

Aurorka pojechała do domu

Prześliczna kotka do adopcji

Przedstawiamy Aurorkę – prześliczną, na razie nieco nieśmiałą, spokojną, niewielką koteczkę, która od kilku dni przebywa pod naszą opieką.

Aurorka to młodziutka kotka. Obecnie ma około 1 roku, jest trochę przestraszona nową sytuacją, potrzebuje czasu na adaptację w nowych warunkach.

Kotka jest niewielka; waży poniżej 3 kg, jest z mniejszych kotków, większa już nie będzie. Aurorka ma przepiękne, bure umaszczenie przeplecione odcieniami rudego.

Na razie, gdy widzi ludzi, kotka woli się schować i obserwować opiekunów z daleka, ale z całą pewnością przełamie się do człowieka i będzie jeszcze miłą koteczką.

Aurorka prosi o dobry, cierpliwy, kochający dom, który otoczy ją opieką i zapewni schronienie.

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Kotka została przywieziona dnia 21.05.2018 r. z miejscowości Zelków, gmina Zabierzów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.