KOTEK ZORRO

Zorro pojechał do domu

Prześliczny rudy koteczek

Przedstawiamy Zorro – prześlicznego rudego kotka, który trafił pod naszą opiekę.

Zorro jest pięknym maluszkiem. Ma rude, jaśniutkie, drobniutkie pręgi, jest równomiernie umaszczony, wokół uszu i noska ma więcej jasnej sierści.

Obecnie Zorro ma około 6-7 tygodni, jego oczka są jeszcze nie do końca wybarwione, będą się zmieniać. Prawdopodobnie będą mieć miodowy odcień.

Zorro jest odrobineczkę nieśmiały, ale w żadnym wypadku nie jest dziki. Super bawi się z innym kotkiem, doskonale się dogadują. Bardzo lubi wędki, myszki i piłeczki.

Kociak bardzo potrzebuje swojego człowieka na co dzień. Będzie super mruczkiem, potrzebuje jedynie zaadoptować się w nowych warunkach. W schronisku jest trochę zestresowany.

Zorro jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest piękną puchatą kuleczką, która na pewno szybko zacznie wymrukiwać melodie na kolanach swego nowego pana.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Zorro, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Zorro szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Kociak trafił do nas z nieco zaropiałymi oczkami, ale obecnie ma ma już po tym śladu.

Zorro został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Zorro został przywieziony dnia 20.06.2019 r. z miejscowości Koniusza, gmina Koniusza.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.