KOTEK TANGELO

Tangelo pojechał do domu

Prześliczny bury koteczek z drobnymi pręgami

Przedstawiamy Tangelo – prześlicznego burego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem.

Tangelo jest pięknym burym maluszkiem. Ma piękne, delikatne pręgowane umaszczenie. Jego okrywa jest mięciuteńka, gładka, zadbana.

Kociak ma piękne, symetryczne pręgowane na pysiu, delikatne prążki wokół pyszczka, jest ślicznym kociaczkiem. Jego sierść ma delikatnie miodowy odcień.

Obecnie Tangelo ma około 12-14 tygodni, jest uroczym, zdrowym maluchem. Gdy dorośnie nie będzie duży, dorośnie do 3,5 kg.

Tangelo super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłym koteczkiem. Jest bardzo ciekawski i jak każde zdrowe kocię eksploruje otoczenie.

Bardzo chętnie bawi się piłeczkami i myszkami, można go bez problemu wziąć na ręce choć najbardziej lubi się bawić biegając za zabawkami.

Tangelo jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest pięknym zwierzaczkiem.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Tangelo. To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Tangelo szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Tangelo został przywieziony dnia 26.06.2019 r. z miejscowości Staniątki, gmina Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.