KOTEK SERDAK

Serdak pojechał do domu

Prześliczny biały koteczek z czarnymi łatkami

Przedstawiamy Serdaczka – prześlicznego biało-czarnego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z mamusią i rodzeństwem.

Serdaczek jest pięknym maluszkiem. Ma białą sierść, a na grzbiecie czarne plamy, które przypominają trochę serdak.

Obecnie Serdaczek ma około 9 tygodni, jest niesamowicie kochanym, dość grzecznym maluszkiem.

Serdaczek jest kontaktowy i towarzyski, ciekawy człowieka i świata. Super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłym kociakiem.

Serdaczek jest nauczony korzystania z kuwety, ma duży apetyt, zdrowo rośnie i z każdym tygodniem przybiera na wadze. Obecnie waży ponad pół kilograma.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Serdaczka, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Serdaczek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy i w dobrej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Serdaczek został przywieziony dnia 10.05.2019 r. z miejscowości Widoma, gmina Iwanowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.