KOTEK MANUSEK

Manusek pojechał do domu

Prześliczny bury koteczek z cętkami na brzuszku

Przedstawiamy Manuska – prześlicznego burego kotka, który trafił pod naszą opiekę wraz z rodzeństwem.

Manusek jest pięknym burym maluszkiem o niesamowitych, deliatnych pręgach i pięknych cętkach na brzuszku. Ma nieco dłuższą, puchatą okrywę

Ma bure umaszczenie przeplecione intensywnymi prążkowanymi znaczeniami. Nie znamy rodziców Manuska, nie wiemy czy rodzice także mieli bardziej puchatą okrywę.

Obecnie Manusek ma około 6-7 tygodni, w chwili przybycia do schroniska był chory i jego oczka wyglądały niezbyt ładnie, ale kotek jest już zdrowy i gotowy by za kilka dni jechać do domu.

Manusek jest odrobineczkę nieśmiały, ale w żadnym wypadku nie jest dziki. Super bawi się z rodzeństwem, chętnie daje się głaskać, jest miłym koteczkiem. Jest dość ciekawskim maluszkiem.

Jest czystym zwierzakiem, korzysta z kuwety, ma duży apetyt, jest piękną puchatą kuleczką, która wkrótce będzie mogła jechać do domu.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Manuska, To kochane maleństwo, które zasługuje na ciepły i kochający dom.

Manusek szuka domu NIEWYCHODZĄCEGO! Może zamieszkać z drugim kociakiem.

Profilaktyka:

Kotek otrzyma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie w coraz lepszej kondycji. Został odrobaczony i odpchlony.

Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to warunek adopcji.

W naszym schronisku sterylizacja kociąt adoptowanych od nas jest darmowa.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kotek Manusek został przywieziony dnia 14.06.2019 r. z miejscowości Górka Kościejowska, gmina Racławice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.