Kotek LAJKI

Lajki pojechał do domu

Piękny czarno-biały koteczek do adopcji

Lajki to spokojny, przyjazny, piękny czarno-biały koteczek do adopcji.

Kotek jest w wieku około 3 miesięcy, jest w dobrej kondycji.

Lajki jest przyjazny do innych kotków, nie dokucza nikomu, chętnie się bawi. Jest towarzyskim kocim młodzieniaszkiem.

Kociak ma krótką, jedwabistą, bardzo przyjemną w dotyku okrywę włosową, będzie pięknym kotkiem o lśniącym włosie.

Lajki lubi głaskanie, przytulanie, bliskość z człowiekiem. To piękny, kochany młody kotek, który zasługuje na najlepszy dom.

Dla maluszka, minimum do czasu kastracji, szukamy domu niewychodzącego. Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Lajki został przywieziony dnia 19.07.2018 r. z miejscowości Szarów, gmina Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.