Kotek KLUCZYK

Kluczyk odszedł od nas :(((

[*]

Piękny czarno-biały kociak do adopcji

Kluczyk to spokojny, przyjazny, piękny czarno-biały kociak do adopcji.

Kotek jest w wieku około 3 miesięcy, jest w dobrej kondycji. Ma śliczną, miękką okrywę włosową. Gdy dorośnie będzie mieć piękną, jedwabistą sierść i będzie się ona prześlicznie prezentować.

Kluczyk jest bardzo miły do innych kotków. Świetnie się z nimi dogaduje, nie jest dominujący. Bez problemu może zamieszkać z drugim mruczkiem.

Do ludzi Kluczyk jest przyjazny, mruczy trzymany na kolanach, na pewno świetnie odnajdzie się w domu jako przyjaciel całej rodziny.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Kluczyka. To wspaniały kociak, który potrzebuje kochającej rodziny.

Dla maluszka, minimum do czasu kastracji, szukamy domu niewychodzącego. Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kluczyk został przywieziony dnia 19.07.2018 r. z miejscowości Szarów, gmina Kłaj.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.