KOTEK JARRED

Jarred pojechał do domu

Piękny rudy kotek

Przedstawiamy kotka Jarreda, który kilka dni temu trafił pod nasza opiekę.

Kociak trafił do nas bardzo chory, w dość ciężkim stanie, z utrzymującym się już długotrwale stanem chorobowym.

Obecnie Jarred jest pod intensywną opieką lekarza weterynarii, jego stan odrobinkę się poprawił, ale do pełnego wyzdrowienia czeka go jeszcze długa droga.

Jarred jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów.

Dzielnie znosi zabiegi weterynaryjne, nie jest dzikim, a przyjaznym kotkiem, który lubi głaskanie, branie na ręce i przytulanie.

W chwili obecnej Jarred ma minimum 4-5 lat, gdy przybył do schroniska ważył 2 kg (zdjęcia nie oddają tego jaki był chudy).

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek otrzyma komplet szczepień. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wyleczeniu zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Jarred został przywieziony dnia 21.06.2019 r. z miejscowości Kochanów, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.