KOTEK HEBCIU-HEBUŚ

Hebuś pojechał do domu

Przemiły czarny mały kotek

Przedstawiamy kotka Hebusia, który trafił pod nasza opiekę.

Hebuś ma obecnie około 5-6 miesięcy, waży około 2 kg, jest dość szczupły, ale z każdym dniem ma się lepiej i przybiera na wadze.

Kotek trafił do nas z katarem, jest pod opieką lekarza weterynarii. jego stan poprawia się i wkrótce Hebuś będzie mógł jechać do kochającego domu.

Kociak doskonale współpracuje z opiekunami, uwielbia się miziać, przytulać, być głaskanym. To niezwykle przyjacielski młody kotek.

Hebuś jest czystym zwierzakiem, który potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia żadnych problemów.

Szukamy dla niego najlepszego i troskliwego domku.

Hebuś szuka domu  NIEWYCHODZĄCEGO!

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest zdrowy i w dobrej formie. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Hebciu został przywieziony dnia 23.05.2019 r. z miejscowości Niegosławice, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.