KOTEK FRYTEK

Frytek pojechał do domu

Piękny rudy pręgowany kociak

Przedstawiamy kotka Frytka, który wraz z dwoma innymi kotkami trafił pod nasza opiekę.

Kotek jest młody; ma około 7 miesięcy, waży 3 kg. Jest niedużym, ale zdrowym, zadbanym kociakiem.

Frytek na razie jest dość ostrożny w kontakcie z opiekunami, ale z każdym dniem jest odważniejszy i można go bez problemu wziąć na ręce.

Potrzebuje jeszcze trochę czasu na adaptację, ale z całą pewnością będzie wspaniałym zwierzakiem.

Warunki schroniskowe, mimo najlepszej możliwej opieki, nigdy nie zastąpią spokojnego i kochającego domu w którym Frytuś poczułby się bezpiecznie.

Frytek jest czystym zwierzakiem; potrafi korzystać z kuwety i nie sprawia problemów. Lubi inne koty, na pewno nikogo nie skrzywdzi.

Na razie woli schować się w swoim domku, ale z pewnością, w spokojnym domu otworzy się na człowieka i stanie się “nakolankowym” mruczkiem.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego pięknego Frytka..

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i został wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Kotek został przywieziony dnia 19.09.2019 r. z gminy Kłaj, m. Łysokanie.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.