KOTEK CAŁUSEK

Całusek pojechał do domu

Przemiły bury pręgowany kotek

Całus to młody, około 1-roczny, bardzo miły, kochany i przyjazny kocur.

Kotek trafił do nas po śmierci właściciela, z ciepłego domu wprost na ulicę 🙁 Źle znosi schronisko, jest w nim bardzo zestresowany i niestety trochę zamyka się w sobie.

Całus jest przyjaźnie nastawiony do ludzi – chętnie się przytula, głaskany mruczy i wchodzi na kolana, ale w związku z brakiem towarzystwa człowieka w takiej ilości jak potrzebuje Całusek trochę oddalił się od ludzi. Gdy już się przełamie mruczy, mruży swoje piękne, miodowe oczka, widać, że cieszy go bliskość z człowiekiem.

Całusek bardzo potrzebuje codziennego, nie nachalnego, przyjaznego kontaktu z ludźmi, a znów stanie się takim mruczkiem  jak na początku.

Kotek dogaduje się z innymi kotkami, jest towarzyski i na pewno może zamieszkać w domu z drugim mruczkiem. Nikomu nie zrobi krzywdy, jest miły, grzeczny i spokojny.

Szukamy dla Całuska dobrego, kochającego domu. Kotek jest czysty, korzysta z kuwety, ma dobry apetyt.

Obecnie Całusek waży około 4 kg. Ma piękne, intensywne, bure, wzorzyste umaszczenie. Bury odcień jego sierści delikatnie wpada w kolor szary.

Bardzo prosimy o dom dla Całuska. To przemiły bury pręgowany kotek do adopcji, który bardzo potrzebuje domu. W schronisku brakuje mu możliwości przesiadywania na kolanach opiekuna, jest bardzo smutny..

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Całus został przywieziony dnia 04.10.2018 r. z gminy Krzeszowice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.