KOTEK BETINEK-AVATAR

Edit: Betinek jest zdrowy i ma dom

Kociak z chorą skórą

Przedstawiamy kotka Betinka, zwanego u nas także Avatarem, który trafił pod nasza opiekę w dość ciężkim stanie. Był bardzo zaniedbany, jego skóra była pełna pasożytów.

Miał poważne zmiany skórne, prawdopodobnie błąkał się po ulicach od dłuższego czasu i nikt nie udzielił mu dotychczas pomocy.

Obecnie, po miesiącu leczenia, Betinek jest zdrowym kotkiem z coraz piękniejszą okrywą, grubiutki i czyściutki.

Betinek na razie nie jest najmilszym kotkiem, swój “charakterek” ma, ale z pewnością, w domu, mając więcej przestrzeni, będzie spokojny, rozluźniony, szczęśliwy.

Betinek zdecydowanie boi się psów. Widać od razu, że miał z nimi złe doświadczenia. Syczy, prycha, nie chce psa blisko siebie.

Kotek ma wielki apetyt. od kiedy wyzdrowiał nawet zaczął trochę grymasić, ale jako, że był pieskiem w bardzo kiepskim stanie, chcieliśmy go trochę porozmieszczać 🙂

Betinek jest czystym zwierzakiem, potrafi korzystać z kuwety. Ma około 2-3 lat, waży około 4 kg, to jego właściwa masa ciała.

Bardzo prosimy o dobry dom dla naszego podopiecznego.

Profilaktyka:

Kotek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy i coraz piękniejszy. Nie ma już żadnych wyłysień na ciele.

Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kotek Betinek został przywieziony dnia 07.05.2019 r. z miejscowości Rząska, gmina Zabierzów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Bardzo prosimy by przed adopcją kotka zaopatrzyć się w kuwetę, żwirek, dobrej jakości karmę, drapak, zabawki oraz transporter. Są one niezbędne od 1 dnia kotka w nowym domu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.