KORTA

Rezerwacja potwierdzona

Piękna przeganiana rottweilerka

Korta to piękna suczka w typie rottweilera. Suczka ma około 2-3 lata, na początku może być nieco nieufna, ale to wspaniała, łagodna, przepiękna sunia.

Nie wiemy co spowodowało, że Korta błąkała się po ulicach, ale nikt o nią nie pyta, nikt jej nie szuka.

Korta jest dość sporej wielkości, waży poniżej 30 kg, jest w dobrej kondycji. Jest piękna, zadbana, kontaktowa.

Gdy podbiega do człowieka podskakuje na dwóch łapkach, odbija je w górę i opada, interesuje się światem. Jej pyszczek jest uśmiechnięty i pogodny,

To prawdziwa, typowa, 100-procentowa rottka, która potrzebuje  odpowiedzialnego, świadomego rasy właściciela.

Korta ma zapewne za sobą złe doświadczenia. Początkowo bardzo boi się zakładania obroży/zapinania smyczy, ale na spacerach jest radosna, pogodna, zrelaksowana.

Na wybiegu bawi się zabawkami, skacze za nimi, szuka przysmaków. Obserwuje człowieka i widać, że dotychczas miała regularny kontakt z ludźmi.

To wspaniała. piękna rottka, która zasługuje na wspaniałą, kochającą rodzinę tylko potrzebuje odpowiedniego, konsekwentnego traktowania.

Prosimy o szansę. Nie polecamy Korty do małych dzieci, może je przewrócić. Sunia dobrze reaguje na inne psy, ale na razie jest trzymana sama i nie wiemy do końca czy się z nimi dogada.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Suczka została przywieziona dnia 19.11.2018 r. z miejscowości Rząska, gmina Zabierzów.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.