KORONA

Korona pojechała do domu

Kochana trójkolorowa sunia

Korona to bardzo pogodna, kochana, przemiła sunia o pięknym, trójbarwnym umaszczeniu.

Podobno od jakiegoś czasu błąkała się po ulicach, nikt jej nie szukał.

Suczka jest młodziutka, ma około 1 rok. Jest średniej wielkości, waży około 17 kg. To jej właściwa masa ciała. Jest szczupła, ma budowę trochę jak sarenka.

Korona ma bardzo króciutki, lśniący włos. Jest w dobrej kondycji. Jest trójkolorowa, oryginalnie umaszczona, przepiękna. Jej uszka pokazują wszystkie emocje, a ciemne oczka zachwycają.

Koronka dogaduje się z ludźmi, a także z innymi pieskami, nie ma w niej agresji, nie dominuje. Jest pogodna, delikatna, bardzo urocza..

Uwielbia się przytulać, jest bardzo pozytywnie nastawiona, grzeczniutka. Nie jest szczekliwa, to wspaniała, miła, urocza sunia..

Potrafi chodzić na smyczy choć początkowo może być nieco nieśmiała. Im dalej od stresujących ją miejsc tym mocniej ogonek porusza się w geście radości.

Koronka przylega całą sobą do opiekunów, jest bardzo oddana ludziom.

Prosimy o dom dla Koronki. To kochana trójkolorowa sunia, która zasługuje na dobry, ciepły, troskliwy dom.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Koronka została przywieziona dnia 17.01.2019 r. z miejscowości Góry Miechowskie, gmina Racławice.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.