KORA

Kora pojechała do domu

Piękna delikatna spokojna suczka

Kora to grzeczna, spokojna, bardzo delikatna suczka o łagodnym usposobieniu.

Suczka jest w wieku około 2 lat, jest miła, trochę zagubiona, ale kompletnie nieagresywna. Korusia waży około 10 kg, jest szczupłej budowy, filigranowa.

Na pewno będzie mogła zamieszkać w domu z grzecznymi dziećmi.

Kora dogaduje się z innymi psami, nie będzie sprawiać problemów. Wskazane by miała drugiego psiego lub kociego towarzysza. Na pewno szybciej odnajdzie się w nowych warunkach.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Korusi. Suczka potrafi chodzić na smyczy, nie ciągnie.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kora została przywieziona dnia 14.09.2018 r. z miejscowości Luszowice, gmina Chrzanów.

Szukamy nowego domu. Tel kont: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.