KOPISIA

Kopisia pojechała do domu

Malutka, drobna suczka do adopcji

Kopisia to niewielka, spokojna, na razie dość mocno wystraszona, ale kompletnie nieagresywna suczka w wieku poniżej 1 roku.

Kopisia jest malutka, waży około 6 kg, to jej właściwa masa ciała i większa nie będzie.

Sunia jest miła i kochana. Bez problemu dogaduje się z innymi psami jest łagodna, cicha, delikatna. Kopisia potrzebuje dobrego, spokojnego domu w którym będzie mogła zaprzyjaźnić się ze swoją nową rodziną. Kopisia jest cudowną, wspaniałą sunią. Potrzebuje dobrego, kochającego domu, w którym poczuje się bezpiecznie i w którym będzie mogła na nowo poznać człowieka, ale tym razem takiego, który lubi, głaszcze i przytula, a nie przegania taką maleńką psinkę jak Kopisia.

Bardzo prosimy o szansę i dobry dom dla Kopisi. To Malutka drobna suczka do adopcji, która bardzo potrzebuje dobrego i ciepłego domu.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sunia została przywieziona dnia 17.07.2018 r. z miejscowości Boleścice, gmina Wodzisław.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.