KOPIEJKA

Kopiejka pojechała do domu

Piękna czyściutka grzeczna kotka do adopcji

Przedstawiamy Kopiejkę, prześliczną, buro-białą, pręgowaną, młodą koteczkę, która niedawno, wraz ze swoim dzieckiem, 2-miesięcznym kociątkiem, trafiła pod naszą opiekę. Obecnie jest już gotowa do adopcji.

Kopiejka to kotka grzeczna, miła, przyjazna. Lubi kontakt z ludźmi, pozwala się głaskać, bez problemu można wykonywać u niej zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne.

To fajna, przepiękna kotka o króciutkiej sierści i niesamowitych oczkach. Kotka nie jest nerwowa i nie jest złośnicą. Może zamieszkać w domu, a także w nawet niewielkim mieszkaniu, nie będzie sprawiać kłopotów. Kopiejka dogaduje się z innymi kotkami, nie jest terytorialna. Kicia jest wspaniała, załatwia swoje potrzeby do kuwety. To piękna czyściutka grzeczna kotka do adopcji.

Kopiejka lubi inne kotki, bez problemu dogaduje się z nimi, mruczy i wita się z każdym nowo-poznanym kotkiem, szczególnie z małym.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tej przepięknej kotki. Kicia nie ma jeszcze 1 roku.

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Kotka ma ujemny test FIV/FeLV. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kopiejka została przywieziona dnia 27.08.2018 r. z gminy Rabka Zdrój.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.