KOMETKA

Kometka pojechała do domu

Przemiła Kometka do adopcji

Przedstawiamy Kometkę – uroczą, wesołą, pogodną suczkę w wieku około 10 tygodni, która niedawno, wraz z rodzeństwem, trafiła pod naszą opiekę.

Kometka jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi. Nie jest nachalna w kontakcie z opiekunami, ale oczywiście bardzo chętnie przytula się, lubi głaskanie i bliskość z opiekunami.

Kometka to bardzo bystra mała suczka. Chętnie się uczy, wie, czego chce, a czego nie. Ma już swój mały psi charakter.

Z całą pewnością będzie się szybko uczyć i będzie z niej wspaniała, dzielna, kochana psia dziewczynka.

Kometka nie będzie duża. Powinna osiągnąć wagę około 10 kg, maksymalnie 12 kg.

Obecnie suczka waży około 2 kg, ma piękną, trójbarwną okrywę włosową (czarna -podpalana + malutka biała krawatka i końce łapek), bystre spojrzenie i urocze usposobienie.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Kometki.

Dla wszystkich naszych maluszków szukamy odpowiedzialnych, kochających domów.

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kometka została przywieziona dnia 10.12.2018 r. z gminy Ostrów.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.