KOLCZYK-KOLA

Kolczyk pojechał do domu

Kochany nieśmiały psiak do adopcji

Przedstawiamy Kolczyka (Kolę) – ślicznego psiaka, który już od wielu miesięcy przebywa pod naszą opieką. Kolczyk to kochany nieśmiały psiak do adopcji. Na początku może troszkę unikać człowieka, ale to typ psiaka, który potrzebuje ludzi do życia. Przełamuje swój strach i nieśmiałość, przy odrobinie cierpliwości, w nowym domu, będzie wspaniałym i oddanym przyjacielem całej rodziny.

Kolczyk to psiak młodziki; nie ma jeszcze 2 lat, a już od tak długiego czasu czeka na dom. Kolczyk jest pieskiem niekonfliktowym. Nie pozwoli sobie odebrać jedzenia, jest małym łakomczuszkiem, ale poza tym bez problemu dogaduje się z kolegami z boksu, nie wszczyna awantur, jest dobrym psim kumplem.
Kolczyk to psiak łagodny; nikogo nie skrzywdzi, jest delikatny, przyjazny, kochany.. Ma piękną, lśniącą, zadbaną okrywę włosową, jest w bardzo dobrej kondycji.

Kolczyk na razie jeszcze nie najlepiej chodzi na smyczy, ale robi postępy. Jeszcze kilka spacerów i będzie dzielnie spacerował przy swoim panu. Kolczyk uwielbia smakołyki i na pewno będą one u niego najlepszą pomocą we nauce chodzenia na spacery.

Kolczyk to psiak nieduży; waży około 13-14 kg, nie więcej. Sięga głową do kolana kobiety, grzbietem nieco poniżej. Psiaka bez problemu, w razie potrzeby, można wziąć na ręce. Można u niego bez problemu wykonywać zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Kolczyka, to nieśmiały kochany psiak do adopcji, ale z całą pewnością w niedługim czasie otworzy się na swoją rodzinę i będzie jej bezgranicznie oddany.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kolczyk (kola) został przywieziony dnia 16.10.2017 r. z miejscowości Tarnawa, gmina Sędziszów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.