KOKTAJL

Koktajl pojechał do domu

Łaciaty piesek w typie wyżła do adopcji

Przedstawiamy Koktajla – wspaniałego, prze-fajnego, wesołego i radosnego psiaka, który kilka tygodni temu trafił do nas do schroniska.

Koktajl to piesek bardzo przyjazny, wylewny, towarzyski. Chętnie przytula się do opiekunów, ładnie chodzi na smyczy, jest otwarty na ludzi; tych większych, a także i młodszych. Na początku był odrobinę nieśmiały, ale szybko poznał w opiekunach przyjaciół i na widok pracowników schroniska wesoło i radośnie merda ogonkiem.

Koktajl jest bardzo łagodny w stosunku do innych piesków, nie ma w nim cienia agresji, bez problemu może zamieszkać w domu z innym czworonogiem.

Koktajl będzie rewelacyjnym psem rodzinnym. Będzie bardzo chętnie uczestniczył w spacerach, wędrówkach, wyprawach. Koktajl to łaciaty piesek, który prawdopodobnie ma w sobie cechy wyżła.

Na pewno będzie bawił się z dziećmi w ogrodzie i spędzał czas u boku swego opiekuna. Koktajl jest młodziutki; ma około 9-10 miesięcy, obecnie waży około 20 kg. Wymienia szczenięcą sierść na włos psa dorosłego, jest nieco nieokrzesany, ale w bardzo pozytywnym znaczeniu.

Koktajl jest bardzo łagodny i pozytywny. Koktajl to jeszcze psie dziecko, bardzo pojętny i bystry. Na pewno szybko będzie się szkolił i będzie wspaniałym towarzyszem w domu.

Prosimy o szansę dla Koktajla.. Te oczy.. spojrzenie.. ten psi uśmiech.. Koktajl zasługuje na najlepszy dom na świecie. Bardzo o niego prosimy..

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

Koktajl został przywieziony dnia 27.04.2018 r. z miejscowości Błogocice, gmina Oksa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.