KLUSKA

Kluska pojechała do domu

Czarna wesoła labradorka

Kluska to przemiła, wesoła, pogodna suczka o bardzo łagodnym usposobieniu.

Sunia jest wielkości labradora, ale nie jest prawdopodobnie rasowa choć bardzo mocno przypomina tę rasę zarówno z wyglądu jak i z usposobienia.

Jest dość okrąglutka 🙂 i stąd jej pieszczotliwe imię – Kluska. Obecnie nasza Kluseczka jest na diecie, powinna stracić kilka kilogramów.

Kluska ma obecnie około 6 lat, waży 35 kg, powinna około 30 kg. Wróci wkrótce do formy, ale ważne jest by jej nie przekarmiać i zapewnić odpowiednią dawkę ruchu.

Obecnie Kluska BARDZO chętnie chodzi na spacery, uwielbia spędzać czas w towarzystwie człowieka. Na spacerze bawi się smyczą, jest niezwykle chętna do zabawy.

To wspaniała, prze-fajna, radosna sunia. Z pewnością będzie niesłychanie szczęśliwa mogąc podróżować i spędzać czas u boku swoich domowników.

Kluska dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać z innym czworonogiem, ale najlepiej by był to psiak większych rozmiarów..

Będą się na pewno razem bawić, ale Kluska i tak będzie się domagać pieszczot od opiekuna.

To duża, uśmiechająca się, urocza sunia, która potrzebuje domu i rodziny na co dzień.

Bardzo prosimy o dom dla Kluski.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sunia została przywieziona dnia 23.02.2019 r. z miejscowości Konary, gmina Mogilany.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.