KLIMEK=ZNAJDEK

Klimek=Znajdek wrócił do właściciela

Wesoły grzeczny srebrny piesek

Klimek to wesoły grzeczny srebrny piesek o łagodnym usposobieniu.

Psiak jest cichy i grzeczny, dogaduje się z innymi pieskami, nie sprawia kłopotów, nie jest konfliktowy. Klimek ma około 5, maksymalnie 6 lat, jest w dobrej kondycji, zdrowy, zadbany. Psiak ma ładne, stojące uszka, bystry wzrok i śliczną białą końcówkę ogona.

Klimek jest niewielki, waży do 10 kg, ma szaro-srebrne, dość nietypowe umaszczenie. Jego sierść jest czysta, psiak nie ma tendencji do brudzenia, tarzania się.

Klimek jest pieskiem pogodnym. Dobrze zachowuje się na spacerach. nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się na smyczy. To bardzo fajny, pogodny psiak. Może zamieszkać z drugim czworonogiem, nie będzie wchodził w konflikty, nie ma tendencji do dominacji wobec innych psów ani ludzi.

Bardzo prosimy o szansę i dom dla Klimka. To wesoły grzeczny srebrny piesek do adopcji, który zasługuje na kochający go, dobry dom.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Klimek został przywieziony dnia 02.08.2018 r. z gminy Małogoszcz.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.