KLEJNOTKA

Klejnotka pojechała do domu

Maleńka kochana suczka do adopcji

Klejnotka to maleńka kochana suczka do adopcji w wieku około 7-8 miesięcy.

Suczka jest drobniutka, filigranowa, delikatna i bardzo urocza. Klejnotka nie ma ogonka.

Klejnotka waży około 3,5 kg, jej masa ciała nie przekroczy 4 kg.  Suczka prawdopodobnie ma wśród swoich przodków psiaka chihuahua.

Malutka bez problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo łagodna. nie będzie sprawiała problemów. Jest bardzo dojrzała, wyjątkowa..

Przytula się, bardzo lubi przebywać na rękach, jest urocza..

Prosimy o dobry i kochający dom dla Klejnotki. To “narączkowa” drobinka o ujmującym usposobieniu. Jest suczką typowo domową.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i zostanie wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Klejnotka została przywieziona dnia 31.08.2018 r. z gminy Niepołomice.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.