KLARION

Klarion pojechał do domu

Prześliczny czarny szczeniaczek do adopcji

Przedstawiamy Klarionka – niewielkiego psiaka, który kilka tygodni temu, wraz z rodzeństwem, trafił pod naszą opiekę. Klarionek to prześliczny czarny szczeniaczek do adopcji. Klarionek jest kochanym, przemiłym, bardzo ufnym w stosunku do człowieka małym pieskiem. Bardzo lubi głaskanie, przytulanie, noszenie na rękach, mizianie za uszkami. Chętnie bawi się z rodzeństwem, jest prze-uroczy.

Klarionek to psiak energiczny; uwielbia bawić się pluszakami, piłeczkami, gryzakami. Jest wesołą kuleczką, która rozbawiona biega z zabawkami w pyszczku, przynosi je opiekunom, bardzo się przy tym cieszy. Psiak na pewno będzie się fantastycznie trenował, wymaga jedynie odrobiny uwagi.

Klarionek jak każde szczenię wymaga uwagi, troski i cierpliwości ze strony opiekuna. Będzie wspaniałym towarzyszem rodziny, ale wymaga poświęcenia mu czasu na szkolenie, naukę czystości, a także zabawę. Klarion to psie maleństwo; może niszczyć, gryźć buty i inne przedmioty, może popłakiwać pod nieobecność opiekunów. Wymaga także kontynuacji w nauce czystości. Nowy opiekun Klarionka musi być tego świadomy. Klarionek będzie fantastycznym towarzyszem rodziny, ale potrzebuje uwagi ze strony nowego właściciela.

Klarionek jest obecnie w wieku około 7 tygodni. W tej chwili waży około 1,5 kg, gdy dorośnie powinien osiągnąć wagę 15-17 kg.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Klarionka; to prześliczny czarny szczeniaczek do adopcji o niesamowitym psim spojrzeniu..

Maluch ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowy. Został kilkukrotnie odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach 91 koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie dorosłe zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. schroniskopsiepole.pl

Klarion trafił do nas dnia 27.06.2018 r. z gminy Wodzisław.

Może jechać do domu około 20.07.2018 r.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.