KLAJCIA

Klajcia pojechała do domu

Maleńka terierkowata suczka do adopcji

Przedstawiamy Klajcie – maleńką, kochaną, delikatną suczkę, która kilka dni temu, wraz z mamusią (Endżi), trafiła pod naszą opiekę.

Klajcia zostałaby rozjechana przez samochód gdyby nie pan, który zabezpieczył maleństwo i matkę, podczas gdy te, porzucone, błąkały się po ruchliwej drodze.

Mama Klajci to niewielka suczka w typie terriera. Waży około 8 kg, Klajcia także nie będzie dużą sunią. Maleństwo ma obecnie 4 tygodnie.

Maleństwo na razie jest nieco nieśmiałe i chowa się za mamusią, ale to wspaniała, kochana malizna, która na pewno wyrośnie na cudowną psią dziewczynkę.

Klajcia może zamieszkać z drugim czworonogiem, a także z dziećmi, ale potrzebuje czasu na odpoczynek, na zabawę i naukę. To piękna mała sunia, która pomimo złego startu zasługuje na najlepszy i kochający, bezpieczny dom. To maleńka terierkowata suczka do adopcji.

Warunki adopcji:

Szczeniaki wydajemy jako psy DOMOWE. Nie są to psy docelowo na podwórko i do kojca. To psy socjalizowane, kochane, zadbane. Szukamy im prawdziwych, kochających domów.

Osobom szukającym psów na łańcuch dziękujemy. Ne wydajemy psów na uwięź.

Prosimy by pamiętać, że opieka nad szczenięciem wymaga czasu, konsekwencji i uwagi. Maluchy mogą niszczyć, płakać pod nieobecność właściciela, muszą być uczone czystości. To pojętne zwierzaki, ale potrzebują wzorca – w tym przypadku nas, ludzi. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję. Psiak to nie zabawka. Psiak-szczenię to wiele radości, ale obowiązek na najbliższe kilkanaście lat.

Sunia ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest ogólnie zdrowa. Została kilkukrotnie odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Endżi została przywieziona dnia 27.08.2018 r. z miejscowości Wronin, gmina Koniusza.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.