KITI

Kiti pojechał do domu

Kochany maleńki psiak

Przedstawiamy Kitiego – super kochanego, bardzo uroczego psiaka, który trafił pod naszą opiekę.

Piesek trafił do nas z obrożą przeciw-pasożytniczą jednej z wiodących marek. Pomimo poszukiwań nie ustalono właściciela, piesio obecnie szuka nowego domu.

Kiti to maluszek; psiak waży około 8 kg, to jego właściwa masa ciała. Piesek jest starszy, ma minimum 10, raczej bliżej 15 lat, ale jest w nie najgorszej kondycji.

Piesio jest niesamowicie przyjazny w stosunku do opiekunów, a także do psiaków, z którymi zamieszkuje schroniskowy boks.

Nie wchodzi w konflikty, ustępuje, nie ma tendencji do dominowania. Nie jest szczególnie hałaśliwy choć szybko przybiega gdy widzi człowieka.

Pomimo wieku ma w sobie niesamowite pokłady psiej radości, jest pogodny i bardzo kontaktowy. Mógłby się przytulać bez końca.

Gdy jest na spacerze przytula się do opiekunów. Prawdopodobnie Kiti nigdy wcześniej nie chodził na smyczy, ale uczymy go spacerować.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Kitiego. To malutki uroczy piesek, który czeka u nas na dom.

Profilaktyka:

Piesek otrzymał komplet szczepień, jest ogólnie w dobrej kondycji choć jest wiekowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i po wykonaniu niezbędnych badań został wykastrowany.

Psiak miał także przeprowadzoną sanację jamy ustnej i obecnie ząbki, które posiada są wyczyszczone.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kiti został przywieziony dnia 13.07.2019  r. z gminy Świątniki Górne.

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.