KINDER

Piękny szorstkowłosy piesek

Kinderek to piękny, pogodny, wesoły piesek o łagodnym usposobieniu.

Piesek jest pozytywnie skierowany do ludzi, lubi się bawić, jest radosny i pogodny. Bardzo lubi spacery, ruch i zabawę choć nie jest pieskiem nadpobudliwym.

Kinderek ma ciemno stalowe umaszczenie, szorstką okrywę włosową. Na grzbiecie ma jaśniejsze włosy, wygląda jakby jego sierść była przepleciona srebrną nitką.

Wśród jego przodków był prawdopodobnie sznaucer. Nieco przypomina psy tej rasy. Jest bystry, bardzo sprytny, w dobrej formie.

Sposób poruszanie się Kinderka także wskazuje na to, że któreś z rodziców było sznaucerem.

Psiak potrafi chodzić na smyczy, lubi towarzystwo ludzi, jest uroczym zwierzaczkiem.

Może czasem trochę dominować inne psy, ale z większością dogaduje się doskonale i nie ma z nim problemów.

Z psiakami, z którymi obecnie jest w boksie dogaduje się bez zarzutu. Pilnuje miski podczas jedzenia (wskazane karmienie osobno w przypadku 2 piesków), ale poza tym nie ma żadnych złych zamiarów.

Kinder jest średnio-mniejszy; waży około 12 kg. To dorosły, ale młody piesek. Ma około 4-5 lat, nie więcej. Jest w dobrej kondycji zdrowotnej.

Prosimy o dom dla Kinderka. Na pewno będzie świetnym kumplem dla aktywnej rodziny i będzie genialnym, wytrwałym towarzyszem wędrówek i wspólnych zabaw.

Mile widziana rodzina chętna do szkolenia psiaka. Na pewno będzie super współpracował i szybko osiągną Państwo doskonałe efekty szkoleniowe.

Profilaktyka:

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Na smsy nie odpowiadamy. www.schroniskopsiepole.pl

Kinder został przywieziony 5.11.2018 z miejscowości Wola Zabierzowska, gmina Niepołomice,

Piesek nie wraca do właściciela. Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.